Normandië linken we automatisch aan de prachtige natuur en de mooie krijtrotsen. Vanaf het strand kan je deze kliffen van dichtbij gaan bewonderen. Misschien moet je een vakantie in de buurt van de krijtrotsen combineren met een toffe stad die je nog moet ontdekken? Rouen is een van die verborgen pareltjes, met in het centrum een viersterrenverblijf in Grand Hôtel De La Seine****!
Het hotel werd recent helemaal gerenoveerd en historische charme en moderniteit gaan er hand in hand. Je begint met een uitgebreid ontbijtbuffet en nadien zijn de opties eindeloos. Rouen heeft al jaren een prachtige jachthaven aan de Seine, zeker een bezoekje waard. Maar misschien kan je eerst even het historische centrum in?
In dit centrum valt heel veel te beleven: het Museum voor Schone Kunsten en het Keramiekmuseum zijn absolute aanraders. Als je door de stad wandelt, kom je eveneens heel wat mooie gebouwen en architectuur tegen zoals de Donjon of Jeanne d'Arctoren, de Notre-Dame kathedraal of een van de vele kerken. Aanschouw zeker Le Gros-Horloge! Een grote poortboog overspant de Rue du Gros-Horloge met aan de voorzijde een impressionant uurwerk. Haal je camera maar boven!
Of toch gewoon de krijtrotsen? Ook deze zijn er in overvloed in deze streek en je kan er je nodige innerlijke zoutreserve mee aanvullen! 's Avonds geniet je in het hotel van een heerlijk diner om volledig tot rust te komen na al dat rondkuieren.
Richting Rouen!