Zit je zomerverlof er - spijtig genoeg - alweer op? Dan is het uitkijken naar de volgende vakantie. Wat dacht je van dit overheerlijke vakantierecept? Mix op een plek middenin de natuur wat viersterrencomfort met een vleugje culinaire genoegens en laat het geheel zachtjes stomen in de sauna of het stoombad... Op de Veluwe middenin de bossen en heidevelden verwacht Princess Hotel Epe**** je voor een overheerlijk driegangenmenu en voor zalige rust in de sauna of het Turks stoombad.
De Hoge Veluwe is het grootste Nationale Park van Nederland. Met 5400 ha bos, heide, vennen en stuifzand zijn fotogenieke landschappen gegarandeerd. Er is maar liefst 1600 km fietspad dus je hebt geen enkel excuus om de auto niet aan de kant te laten! Samen met de beeldentuin, het Jachthuis Sint-Hubertus en het Kröller-Müller Museum met de grootste privécollectie Van Goghs vormt het park een unieke combinatie van natuur, kunst en architectuur.
In het nabije Apeldoorn is een bezoek aan de Apenheul een aanrader. Je loopt er tussen de loslopende apen in hun ruime, groene leefgebieden. Of beleef een leuk uitje in familiepretpark Koningin Juliana Toren. In de omgeving valt enorm veel te beleven, geniet van de veelzijdige Veluwe!
Voorbeeldmenu
Grove mosterdsoep met flinterdun gesneden droge worst
***
Ribroast gemarineerd met honing en tijm, geserveerd met gekarameliseerde jus
***
Stoofpeer met apfelstrudelijs en vanillesaus
Driegangendiner: 1x (1 tot 3 n.), 2x (4 n.) of 3x (7 n.)
Leuk weekeindje weg - ´Vriendelijke en efficiënte staff. Schone kamers maar geen thee/koffiefaciliteiten. Comfortable bedden. Restaurant overheerlijk goed en ontbijtbuffet uitstekend. Heel rustig en mooi omgeving in de bos. Gezellige bar en bowling.´ - Irene, 17/02/2016.
Aanbieding
Hoe boeken?