Dit hotel Najeti Lille Nord dat in 2018 de deuren opende, is de perfecte uitvalsbasis voor een shoppingtripje. Het hotel ligt bovendien vlak aan de Aérodrome, zodat je vanuit je kamer vliegtuigjes kan zien opstijgen. Van hieruit is het slechts 7 km naar het centrum van Rijsel en 8 km naar het centrum van Roubaix. Ga op verkenning en laat je leiden door een prachtige wandeling langs de riviertjes in de oude binnenstad!
Shopaholics zetten Rijsel best hoog op het verlanglijstje want in deze prachtige stad vind je tal van shoppingstraten, alternatieve winkeltjes en gezellige braderieën. Maar er is meer! Het Paleis van Schone Kunsten bezit, op het Louvre na, de grootste kunstcollectie van heel Frankrijk. Ga er dus zeker een kijkje nemen. De kathedraal vind je terug in het oude gedeelte van de stad en houdt er een bijzondere architectuur op na. Neogotische en moderne invloeden, allebei vind je ze terug in dit indrukwekkende bouwwerk.
Maar ook Roubaix is een topbestemming! Niet enkel voor shoppingfanaten, maar ook omwille van de vele culturele bezienswaardigheden. De sporen van de vroegere textielindustrie vind je er overal terug. En wat gezegd van het stadhuis! Het Saint-Martin stadhuis moet niet onderdoen voor z'n Parijse tegenhanger. Ga er eens binnen en je waant je meteen in een paleis! Op de Grand Place vind je de oudste kerk van de stad terug, een echt pareltje. Ben je er in de buurt in het weekend? Breng dan op zaterdag zeker een bezoekje aan de lokale markt. Vergeet zeker ook het museum La Piscine niet tijdens je bezoek. Voor elk wat wils!